11 безкоштовних курсів з програмування від українських IT-компаній

:

: 4

DOU склав список аутсорсингових і продуктових компаній, які пропонують початківцям-айтішникам першу роботу, а ми виокремили тих, хто готовий ще й безкоштовного навчити перебіжчиків в IT.

AltexSoft

Безкоштовні курси з вивчення сучасних технологій розробки (.NET) для початківців і просунутих фахівців проходять в Кременчуці, на базі кафедри інформаційно-керуючих систем Кременчуцького Національного Університету ім. Михайла Остроградського. Доступні напрямки: Front-end, Javascript, .NET, jQuery.

Навчання проходить з листопада по червень, тривалість - 8 місяців. Новий набір на курси буде проводитися влітку. Випускникам курсів світить не тільки проникнення в заповітну сферу IT, а й оффер від AltexSoft у Львові, Харкові чи Кременчуці.

Apriorit

Курси для недавніх випускників та студентів старших курсів проходять в Дніпропетровську в офісі компанії, однак підходять вони лише для носіїв початкового рівня мови С ++, причому зі знанням англійської мови.

Це двомісячні безкоштовні курси, проходять три рази на тиждень у другій половині дня. Програма навчання складається з двох частин: лекції та практичні домашні завдання. Кожен студент має можливість взяти участь у реальному проекті. По закінченні курсів кожен студент отримує сертифікат зі списком пройдених тем.

Binary Studio

Двомісячні онлайн-курси в напрямках JavaScript, .NET, PHP проходять влітку - з липня по серпень. На навчання доведеться приділяти не менше 7-8 годин на день, а для написання вступного тесту, щоб потрапити в набір, потрібно володіти знаннями з об'єктно-орієнтованого програмування, баз даних, web, а також .NET, PHP або JavaScript (одне з трьох напрямів).

Академія складається з серії онлайн-лекцій та розробки реального проекту за методологією Scrum. Кращі студенти зможуть приєднатися до команди Binary Studio після академії.

DB BEST Technologies

Курси за спеціальностями iPhone і .NET проходять в Харкові і тривають три місяці. На навчання кандидатів приймають за результатами технічної співбесіди. Щоб подати заявку і стати учасником програми, необхідно вислати резюме на одну з відкритих вакансій компанії. Кращим студентам пропонують працевлаштування в компанії.

EPAM Systems

Тренінг в EPAM Systems - це, скоріше, можливість підвищити свою кваліфікацію в обраній дисципліні, ніж вивчити її з нуля. Навчання також орієнтоване на студентів старших курсів технічних спеціальностей і триває кілька місяців. Участь у програмах можливо тільки після проходження відбіркового тестування, яке проводиться два рази на рік - у лютому та вересні.

Курси від EPAM проходять у Києві, Львові та Харкові. Напрями підготовки: Java, .Net і тестування (ручне та автоматизоване). На курсах учасникам пропонують не тільки знання і досвід, але також можливість працевлаштуватися в одній з найбільших аутсорсингових компаній в Україні - EPAM Systems.

GlobalLogic

Факультативні курси для студентів 3-5 курсів технічних спеціальностей GL BaseCamp проводяться на базі профільних технічних вузів за підтримки компанії GlobalLogic у Києві, Харкові, Львові. Напрямки: C #, C ++, QA, Java. Тривалість курсів складає близько трьох місяців. Зустрічі з викладачем проходять 2-3 рази на тиждень, проте основний акцент робиться на самостійну роботу над практичними завданнями.

Для вступу необхідні хороші теоретичні знання з предмету. За підсумками курсу кращі випускники можуть бути рекомендовані на trainee-позицію в один з проектів GlobalLogic.

Intersog

Навчання для всіх охочих проходить в Одесі на базі офісу Intersog. Раніше компанія запустила безкоштовний курс по Android і iOS, а 29 квітня оголосила початок набору на новий безкоштовний курс JavaScript. Курс є міксом теорії і практики і триває 3-4 місяці.

Заявки на проходження первинного тестування на курс по JavaScript приймаються до 1 червня 2015 року. По завершенні навчання кращі студенти проходять інтернатуру на одному з проектів компанії, і за умови успішного проходження отримують роботу в компанії.

Materialise

Materialise Academy - практична програма навчання та стажування для випускників та студентів старших курсів. Заняття з С ++ проходять у Києві. За два з половиною місяці група проходить інтенсивне практичне навчання, включаючи написання спільного проекту в реальних умовах. Податися в новий набір можна до 31 травня. З кожної групи 5-8 чоловік, як правило, отримують оффер в Materialise.

PortaOne

Компанія пропонує два варіанти курсів: факультативи для студентів на базі вузів, а також спеціальний курс формування і розвитку необхідних навичок розробника ПЗ Become a Developer для випускників і початківців айтішників на базі офісів компанії. Учасникам спецкурсу навіть виплачується невелика щомісячну винагороду за весь період навчання - бонус за те, що люди віддали перевагу заняттям, а не літньому відпочинку, оскільки курс Become a Developer проходить влітку.

Найбільш успішні учасники програми отримують реальне запрошення на позицію молодшого розробника без співбесіди з правом працювати half-time до кінця терміну навчання в університеті. Курси проходять у Києві, Чернігові та Сумах.

SoftServe

Про IT Academy при SoftServe ми раніше писали неодноразово. Курси по самим різним технологіям (Java, .NET, iOS, Database, MQC, ATQC, DevOps, LAMP, Web-UI, Web-UI + Ruby / Python, UX) для студентів старших курсів проводяться у Львові, Києві, Дніпропетровську, Рівному , Чернівцях та Івано-Франківську.

Щоб вступити в IT Academy, необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті softserve.ua, здати технічний тест за обраним напрямом і тест з англійської мови. Курси тривають 2-4 місяці.

TEAM International

Курси для студентів 4-5 курсів та випускників проводяться в Харкові в напрямках Java, .NET, QA і Дрига. Навчання триває 3-4 місяці, заняття проходять три рази на тиждень і складаються з лекцій та практичних завдань з написання проекту. Для вступу на курс необхідно мати базові технічні знання і бажано володіти англійською мовою на рівні не нижче Pre-Intermediate. Кращі студенти за підсумками курсу будуть запрошені в штат TEAM International.

Джерело: AIN.UA